Walter-Gerretzen

Walter Gerretzen
Marketing & Aquisitie

walter@aardseorchids.nl
+31 (0)6-15 12 04 80

Wouter Konijn
Hoofd verkoop

wouter@aardseorchids.nl
+31 (0)6-11 70 22 92

Ilse Vink
Verkoop ondersteuning

ilse@aardseorchids.nl
+31 (0)6-25 69 35 00

Hans van Oosten
Orderverwerking / logistiek

hans@aardseorchids.nl
+31 (0)6-40 24 25 50

Coen de Jong
Teelt / techniek

coen@aardseorchids.nl
+31 (0)6-43 21 17 11

Piet Aardse
Operationeel directeur

piet@aardseorchids.nl
+31 (0)6-51 18 49 77

Marlies van Dam
HR

marlies@aardseorchids.nl
+31 (0)6-15 25 11 14

Peter Steen
Financiën

administratie@aardseorchids.nl
+31 (0)598-36 47 47

Hans Willemsen
Directeur

directie@aardseorchids.nl
+31 (0)6-46 11 84 58

Jarenlange ervaring met (bekende) retailers, discounters, importeurs en exporteurs.

Onze klanten
Webdesign en technische realisatie door Smeedijzer Internet